300 kr

Avslutas: 21 APR 19:24
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
2d, 20h, 37m, 0s
Vas
nr. 421813

Vas, Tapio Wirkkala, modell 3520, Iittala signerad och daterad -56, H=28

Kondition: Obetydlig fotnagg, mindre avlagringar

31281 2019-04-16 17:20:38 300 kr
18003 2019-04-15 19:53:24 250 kr
24788 2019-04-14 20:58:45 200 kr
38260 2019-04-14 21:56:50 175 kr
24788 2019-04-14 20:58:45 150 kr
36709 2019-04-14 20:48:08 125 kr
36709 2019-04-14 20:48:08 100 kr
24788 2019-04-14 20:58:34 75 kr
36709 2019-04-14 20:48:08 50 kr