1 200 kr
Avslutas: 21 APR 19:24
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Vas
nr. 421813

Vas, Tapio Wirkkala, modell 3520, Iittala signerad och daterad -56, H=28

Kondition: Obetydlig fotnagg, mindre avlagringar

Budhistorik (16 bud)
357 2019-04-21 17:06:15 1 200 kr
36606 2019-04-21 16:07:09 1 100 kr
357 2019-04-21 17:06:09 1 000 kr
36606 2019-04-21 16:07:09 500 kr
6090 2019-04-21 15:46:56 450 kr
31281 2019-04-21 10:48:09 400 kr
34131 2019-04-19 22:34:39 350 kr
31281 2019-04-16 17:20:38 300 kr
18003 2019-04-15 19:53:24 250 kr
24788 2019-04-14 20:58:45 200 kr
38260 2019-04-14 21:56:50 175 kr
24788 2019-04-14 20:58:45 150 kr
36709 2019-04-14 20:48:08 125 kr
36709 2019-04-14 20:48:08 100 kr
24788 2019-04-14 20:58:34 75 kr
36709 2019-04-14 20:48:08 50 kr