1 300 kr
Avslutas: 15 MAJ 21:00
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  150 kr
Clubfåtölj
nr. 426069

Clubfåtölj, skinn, 1900-talets början, bredd 75 cm, höjd 74 cm.

Kondition: Slitage och hål.

Budhistorik (25 bud)
43997 2019-05-10 07:59:26 1 300 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 1 200 kr
16137 2019-05-09 19:39:13 1 100 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 1 000 kr
16137 2019-05-09 19:39:08 950 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 900 kr
16137 2019-05-09 19:39:04 850 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 800 kr
16137 2019-05-09 19:39:00 750 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 700 kr
16137 2019-05-09 19:38:56 650 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 600 kr
50011 2019-05-09 09:17:48 550 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 500 kr
50011 2019-05-09 09:17:34 450 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 400 kr
50011 2019-05-09 09:17:29 350 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 300 kr
50011 2019-05-09 09:17:08 250 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 175 kr
50011 2019-05-09 09:16:53 150 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 125 kr
50011 2019-05-09 09:16:47 100 kr
33820 2019-05-09 00:14:53 75 kr
50011 2019-05-08 23:19:46 50 kr