12 500 kr
Avslutas: 16 MAJ 19:32
Utropspris:  10 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Børge Mogensen
nr. 426245

Børge Mogensen, stolar 10st, Modell: "Öresund", Tillverkare: Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft, Ek

Kondition: Mindre bruksslitage

Budhistorik (58 bud)
50828 2019-05-16 19:29:09 12 500 kr
51392 2019-05-16 19:28:53 12 000 kr
50828 2019-05-16 19:26:01 11 500 kr
51408 2019-05-16 19:24:26 11 000 kr
51392 2019-05-16 19:21:45 10 500 kr
34738 2019-05-16 19:21:31 10 000 kr
51408 2019-05-16 19:18:46 9 800 kr
34738 2019-05-16 19:18:08 9 600 kr
50828 2019-05-16 19:08:20 9 400 kr
34738 2019-05-16 19:18:01 9 200 kr
50828 2019-05-16 19:08:20 9 000 kr
34738 2019-05-16 19:16:39 8 800 kr
50828 2019-05-16 19:08:20 8 600 kr
34738 2019-05-16 19:16:30 8 400 kr
50828 2019-05-16 19:08:20 8 200 kr
34738 2019-05-16 19:15:52 8 000 kr
50828 2019-05-16 19:08:20 7 800 kr
34738 2019-05-16 18:59:54 7 600 kr
50828 2019-05-16 12:18:34 7 400 kr
27768 2019-05-15 18:54:41 7 200 kr
34738 2019-05-15 17:47:27 7 000 kr
27768 2019-05-15 13:36:20 6 800 kr
29302 2019-05-15 08:59:04 6 600 kr
27768 2019-05-15 13:36:08 6 400 kr
29302 2019-05-15 08:59:04 6 200 kr
27768 2019-05-15 08:43:42 6 000 kr
11922 2019-05-15 08:37:03 5 800 kr
27768 2019-05-15 05:58:22 5 600 kr
29302 2019-05-14 23:29:28 5 400 kr
27768 2019-05-14 06:22:40 5 200 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 5 000 kr
27768 2019-05-14 06:22:29 5 000 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 4 900 kr
27768 2019-05-14 06:22:20 4 800 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 4 700 kr
27768 2019-05-14 06:22:08 4 600 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 4 500 kr
4536 2019-05-13 22:02:48 4 400 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 4 300 kr
4536 2019-05-13 22:02:33 4 200 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 3 600 kr
32962 2019-05-11 23:32:51 3 500 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 2 400 kr
12597 2019-05-11 07:30:11 2 300 kr
29302 2019-05-10 16:53:09 2 200 kr
20107 2019-05-10 10:28:47 2 100 kr
20107 2019-05-10 10:28:47 650 kr
33551 2019-05-10 16:38:56 600 kr
20107 2019-05-10 10:28:47 550 kr
44851 2019-05-10 11:54:00 500 kr
20107 2019-05-10 10:28:47 250 kr
44851 2019-05-10 11:53:55 200 kr
20107 2019-05-10 10:28:47 175 kr
49458 2019-05-10 08:25:50 150 kr
41835 2019-05-10 00:19:15 125 kr
9338 2019-05-09 19:44:54 100 kr
9317 2019-05-09 23:32:30 75 kr
9338 2019-05-09 19:44:54 50 kr