1 700 kr
Avslutas: 14 JUN 19:30
Utropspris:  6 000 kr
visningslokaler:  200 kr
William Fleming Vallance
nr. 431132

William Fleming Vallance, olja på duk, 58 x 85

Kondition: Krackelringar, smuts, slitage, ramskador

Budhistorik (20 bud)
13466 2019-06-14 12:36:27 1 700 kr
39673 2019-06-13 12:44:58 1 600 kr
13466 2019-06-14 12:36:24 1 500 kr
39673 2019-06-13 12:44:58 1 400 kr
13466 2019-06-14 12:36:20 1 300 kr
39673 2019-06-13 12:44:58 1 200 kr
23689 2019-06-10 09:19:14 1 100 kr
39673 2019-06-13 12:44:47 1 000 kr
23689 2019-06-10 09:19:14 700 kr
39673 2019-06-13 12:44:26 650 kr
23689 2019-06-10 09:19:14 600 kr
39876 2019-06-12 20:38:53 550 kr
23689 2019-06-10 09:19:14 500 kr
39876 2019-06-10 17:45:37 450 kr
23689 2019-06-10 09:19:14 400 kr
39876 2019-06-10 17:45:18 350 kr
23689 2019-06-10 09:19:14 125 kr
5913 2019-06-08 21:54:54 100 kr
23801 2019-06-08 20:24:45 75 kr
46843 2019-06-08 09:57:28 50 kr