1 500 kr
Avslutas: 17 JUN 20:30
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  400 kr
Trädgårdsbänk
nr. 431733

Trädgårdsbänk, 1900-talets andra hälft, gjutjärn, nya brädor, D= 70 L=130 Sitthöjd = 35

Kondition: Bruksslitage, utbytta brädor, nedersta brädan saknas

Budhistorik (30 bud)
48660 2019-06-17 19:38:10 1 500 kr
19827 2019-06-17 16:23:08 1 400 kr
48660 2019-06-17 19:37:54 1 400 kr
19827 2019-06-17 16:23:08 1 300 kr
51798 2019-06-17 14:19:41 1 200 kr
51798 2019-06-17 01:15:07 1 100 kr
48660 2019-06-15 05:08:25 1 000 kr
51798 2019-06-17 01:14:45 1 000 kr
48660 2019-06-15 05:08:25 950 kr
51798 2019-06-17 01:13:54 900 kr
48660 2019-06-15 05:08:25 850 kr
51798 2019-06-17 01:13:36 800 kr
48660 2019-06-15 05:08:25 750 kr
51798 2019-06-14 23:24:02 700 kr
46704 2019-06-14 23:01:07 650 kr
51798 2019-06-14 02:20:57 600 kr
44268 2019-06-13 23:02:51 550 kr
41611 2019-06-13 13:52:37 500 kr
51798 2019-06-13 01:46:17 450 kr
15386 2019-06-11 23:51:00 400 kr
46704 2019-06-11 22:39:45 350 kr
40624 2019-06-11 22:11:31 300 kr
45560 2019-06-11 16:10:34 250 kr
40624 2019-06-11 15:45:08 200 kr
39227 2019-06-11 11:06:47 175 kr
40624 2019-06-11 06:11:33 150 kr
46704 2019-06-10 22:37:14 125 kr
6597 2019-06-10 22:16:45 100 kr
45560 2019-06-10 22:04:54 75 kr
879 2019-06-10 20:32:49 50 kr