2 500 kr

Avslutas: 29 JUL 19:28
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  300 kr
8d, 15h, 21m, 42s
Stolar
nr. 436273

Stolar, 10 st, böjträ, 60-tal, Märkta Made in Denmark, stapelbara

Kondition: Bruksslitage, mindre fanérskador

Budhistorik (32 bud)
49117 2019-07-13 23:23:08 2 500 kr
46447 2019-07-09 12:01:40 2 400 kr
49117 2019-07-13 23:23:04 2 400 kr
46447 2019-07-09 12:01:40 2 300 kr
49117 2019-07-13 23:23:00 2 200 kr
46447 2019-07-09 12:01:40 2 100 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 2 000 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 1 900 kr
46447 2019-07-09 12:01:21 1 800 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 1 700 kr
38608 2019-07-07 22:50:05 1 600 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 900 kr
43796 2019-07-07 18:53:28 850 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 800 kr
43796 2019-07-07 18:53:25 750 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 700 kr
43796 2019-07-07 18:53:22 650 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 600 kr
43796 2019-07-07 18:53:17 550 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 500 kr
43796 2019-07-07 18:53:10 450 kr
50247 2019-07-07 18:47:50 400 kr
39227 2019-07-06 11:11:58 350 kr
45212 2019-07-06 06:02:28 300 kr
47849 2019-07-05 21:40:57 250 kr
45212 2019-07-06 06:02:25 200 kr
47849 2019-07-05 21:40:57 175 kr
45212 2019-07-06 06:02:22 150 kr
47849 2019-07-05 21:40:57 125 kr
45212 2019-07-06 06:02:18 100 kr
47849 2019-07-05 21:40:57 75 kr
50011 2019-07-05 17:25:30 50 kr