6 000 kr
Avslutas: 30 JUL 19:17
Utropspris:  8 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Charles Roka
nr. 436507

Charles Roka, olja på duk, 82 x 65, signerad

11754 2019-07-30 16:04:02 6 000 kr
50996 2019-07-27 15:47:48 5 400 kr
11754 2019-07-15 07:38:57 5 200 kr
34 2019-07-14 22:08:06 3 100 kr
20107 2019-07-11 11:10:28 3 000 kr
31281 2019-07-06 12:33:55 2 500 kr
31281 2019-07-06 07:23:43 550 kr
29302 2019-07-05 14:06:52 500 kr