12 000 kr
Avslutas: 14 AUG 20:44
Utropspris:  8 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Kammarladdarpistol
nr. 438995

Kammarladdarpistol 1800-tal L=44

Kondition: träskador

Budhistorik (30 bud)
13003 2019-08-14 20:41:37 12 000 kr
406 2019-08-09 11:17:51 11 500 kr
5148 2019-08-08 22:53:26 11 000 kr
406 2019-08-09 11:17:44 10 500 kr
5148 2019-08-08 22:53:26 9 400 kr
406 2019-08-08 21:18:03 9 200 kr
406 2019-08-08 21:18:03 8 800 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 8 600 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 8 400 kr
406 2019-08-08 21:17:44 8 200 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 7 400 kr
406 2019-08-08 21:17:30 7 200 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 6 400 kr
406 2019-08-08 21:17:10 6 200 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 5 400 kr
406 2019-08-08 21:16:57 5 200 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 4 100 kr
9711 2019-08-08 19:00:47 4 000 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 2 200 kr
9711 2019-08-08 19:00:08 2 100 kr
5148 2019-08-08 12:57:37 2 000 kr
31281 2019-08-08 02:00:20 1 900 kr
25928 2019-08-08 07:00:16 1 800 kr
31281 2019-08-08 02:00:20 1 700 kr
25928 2019-08-08 07:00:00 1 600 kr
31281 2019-08-08 02:00:20 1 500 kr
25928 2019-08-08 06:59:41 1 400 kr
31281 2019-08-08 01:48:54 100 kr
46704 2019-08-07 23:20:28 75 kr
31281 2019-08-07 21:03:46 50 kr