1 300 kr
Avslutas: 23 AUG 19:19
Utropspris:  6 000 kr
visningslokaler:  150 kr
William Fleming Vallance
nr. 440191

William Fleming Vallance, olja på duk, 58 x 85

Kondition: Krackelringar, smuts, slitage, ramskador

Budhistorik (23 bud)
50829 2019-08-23 18:05:18 1 300 kr
20107 2019-08-19 12:42:03 1 200 kr
39673 2019-08-19 08:51:03 1 100 kr
20107 2019-08-19 12:41:57 1 000 kr
39673 2019-08-19 08:51:03 950 kr
20107 2019-08-19 12:41:55 900 kr
39673 2019-08-19 08:51:03 850 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 800 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 700 kr
39673 2019-08-19 08:50:57 650 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 600 kr
39673 2019-08-19 08:50:54 550 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 500 kr
39673 2019-08-19 08:50:48 450 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 400 kr
33422 2019-08-18 17:20:08 350 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 300 kr
46629 2019-08-17 17:50:42 250 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 200 kr
39673 2019-08-17 16:08:09 175 kr
20107 2019-08-16 23:03:44 150 kr
36709 2019-08-16 19:19:38 125 kr
36709 2019-08-16 19:19:38 50 kr