300 kr
Avslutas: 23 AUG 20:06
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Näverkont
nr. 440484

Näverkont, 1900-talets första hälft, H=36

Kondition: Bruksslitage, en utbytt rem

4870 2019-08-23 20:02:55 300 kr
32885 2019-08-23 18:06:58 250 kr
4870 2019-08-23 20:02:48 200 kr
32885 2019-08-23 18:06:58 175 kr
4870 2019-08-23 20:02:24 150 kr
32885 2019-08-23 18:06:18 125 kr
46843 2019-08-21 06:12:07 100 kr
4870 2019-08-20 20:52:21 75 kr
15643 2019-08-17 10:37:35 50 kr