250 kr
Avslutas: 23 AUG 20:09
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Fältstaffli
nr. 440486

Fältstaffli, Beckers, 1900-talets första hälft, ek med mässingsbeslag

Kondition: Bruksslitage

50328 2019-08-23 20:00:11 250 kr
52346 2019-08-23 20:06:43 250 kr
50328 2019-08-23 20:00:11 175 kr
9051 2019-08-22 09:49:21 150 kr
45112 2019-08-21 22:20:26 125 kr
9051 2019-08-21 16:57:29 100 kr
52103 2019-08-17 22:03:35 75 kr
47051 2019-08-16 20:09:25 50 kr