400 kr
Avslutas: 23 AUG 20:42
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Karl Gunnar Svensson
nr. 440565

Karl Gunnar Svensson, olja på duk, 29 X 45, signerad

52703 2019-08-23 09:25:01 400 kr
18090 2019-08-16 21:49:06 350 kr
52703 2019-08-22 12:13:24 300 kr
18090 2019-08-16 21:49:06 250 kr
52703 2019-08-22 11:24:13 200 kr
18090 2019-08-16 21:49:06 125 kr
40624 2019-08-17 15:14:15 100 kr
18090 2019-08-16 21:49:06 75 kr
36709 2019-08-16 20:57:14 50 kr