5 000 kr
Avslutas: 24 AUG 19:13
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Vas
nr. 440573

Vas, Kina, 18-1900-tal, H: 29

Kondition: Lagningar och retuscher runt mynningen och foten

Budhistorik (62 bud)
49073 2019-08-24 19:10:11 5 000 kr
41378 2019-08-24 19:06:10 4 900 kr
46286 2019-08-24 19:08:06 4 800 kr
41378 2019-08-24 19:06:10 4 700 kr
46286 2019-08-24 19:07:28 4 600 kr
41378 2019-08-24 19:06:10 4 500 kr
46286 2019-08-24 19:06:44 4 400 kr
41378 2019-08-24 19:06:10 4 300 kr
41031 2019-08-24 19:06:05 4 200 kr
41031 2019-08-24 19:06:05 4 000 kr
41378 2019-08-24 19:05:56 3 900 kr
46286 2019-08-24 19:05:51 3 800 kr
41378 2019-08-24 19:05:52 3 800 kr
46286 2019-08-24 19:05:48 3 700 kr
41378 2019-08-24 19:05:48 3 700 kr
46286 2019-08-24 19:05:43 3 600 kr
41031 2019-08-24 19:05:39 3 500 kr
49073 2019-08-24 19:05:32 3 400 kr
41378 2019-08-24 19:05:27 3 300 kr
41031 2019-08-24 19:05:18 3 200 kr
41378 2019-08-24 19:05:08 3 100 kr
41031 2019-08-24 19:04:56 3 000 kr
41378 2019-08-24 19:04:48 2 900 kr
41031 2019-08-24 19:04:35 2 800 kr
41378 2019-08-24 19:04:29 2 700 kr
41031 2019-08-24 19:04:16 2 600 kr
41378 2019-08-24 19:04:09 2 500 kr
41031 2019-08-24 19:03:58 2 400 kr
41378 2019-08-24 19:03:51 2 300 kr
41031 2019-08-24 19:03:55 2 300 kr
41378 2019-08-24 19:02:24 2 200 kr
43147 2019-08-24 19:03:43 2 200 kr
41378 2019-08-24 19:01:25 2 100 kr
49879 2019-08-24 19:01:08 2 000 kr
41378 2019-08-24 19:00:51 1 900 kr
35853 2019-08-24 18:50:52 1 800 kr
41378 2019-08-24 18:39:16 1 700 kr
41378 2019-08-24 18:39:11 1 600 kr
50001 2019-08-23 07:10:44 1 500 kr
41378 2019-08-24 18:39:03 1 500 kr
50001 2019-08-23 07:10:44 1 400 kr
30937 2019-08-22 23:37:53 1 300 kr
49879 2019-08-22 23:28:17 1 200 kr
50001 2019-08-22 18:14:08 1 100 kr
22006 2019-08-21 18:05:38 1 000 kr
50001 2019-08-22 18:14:00 1 000 kr
22006 2019-08-21 18:05:38 950 kr
50001 2019-08-22 18:13:55 900 kr
22006 2019-08-21 18:05:38 850 kr
35853 2019-08-19 18:47:24 800 kr
22006 2019-08-21 18:05:33 750 kr
35853 2019-08-19 18:47:24 600 kr
22006 2019-08-18 08:12:06 550 kr
49879 2019-08-18 09:06:53 500 kr
22006 2019-08-18 08:12:06 450 kr
49073 2019-08-18 08:27:54 400 kr
22006 2019-08-18 08:12:06 350 kr
48861 2019-08-17 20:56:25 300 kr
22006 2019-08-18 08:12:00 250 kr
48861 2019-08-17 20:56:25 100 kr
47051 2019-08-17 20:21:10 75 kr
39957 2019-08-17 20:00:59 50 kr