2 400 kr
Avslutas: 25 AUG 20:04
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur
nr. 440826

Herrarmbandsur, Omega Seamaster De Ville, Automatic, datum, stål, plexiglas, 1960-tal, D=3,5

Kondition: Bruksslitage, urtavla med repa och mindre fläckar, fungerar vid enklare, Sikö garanterar ej funktionen

Budhistorik (31 bud)
41862 2019-08-25 20:01:08 2 400 kr
49566 2019-08-24 20:02:38 2 300 kr
46482 2019-08-25 16:19:32 2 200 kr
49566 2019-08-24 20:02:38 2 100 kr
46482 2019-08-23 23:39:39 2 000 kr
46482 2019-08-23 23:39:39 1 900 kr
39876 2019-08-23 02:52:54 1 800 kr
44663 2019-08-22 23:33:25 1 700 kr
52535 2019-08-19 22:04:35 1 600 kr
42825 2019-08-20 22:50:38 1 600 kr
52535 2019-08-19 22:04:35 1 500 kr
39413 2019-08-19 13:53:17 1 400 kr
39413 2019-08-19 13:53:17 1 100 kr
15020 2019-08-19 00:33:33 1 000 kr
15020 2019-08-19 00:33:33 950 kr
466 2019-08-19 12:22:02 900 kr
15020 2019-08-19 00:33:33 850 kr
19957 2019-08-19 09:26:45 800 kr
15020 2019-08-19 00:33:33 500 kr
49018 2019-08-18 22:19:52 450 kr
36709 2019-08-18 20:04:52 400 kr
47562 2019-08-18 21:50:20 350 kr
36709 2019-08-18 20:04:52 300 kr
49017 2019-08-18 20:43:09 250 kr
36709 2019-08-18 20:04:52 200 kr
43682 2019-08-18 20:39:17 175 kr
36709 2019-08-18 20:04:52 150 kr
43682 2019-08-18 20:39:14 125 kr
36709 2019-08-18 20:04:52 100 kr
14167 2019-08-18 20:06:39 75 kr
36709 2019-08-18 20:04:40 50 kr