1 100 kr
Avslutas: 25 AUG 20:09
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur
nr. 440828

Herrarmbandsur, Cortébert, automatic, 1960-tal, stål, plexiglas, datum, D=3,5

Kondition: Bruksslitage, fungerar vid enklare, Sikö garanterar ej funktionen

Budhistorik (25 bud)
30165 2019-08-25 20:03:34 1 100 kr
19393 2019-08-25 20:06:29 1 100 kr
30165 2019-08-25 20:03:34 1 000 kr
19393 2019-08-25 20:05:37 950 kr
30165 2019-08-25 20:03:34 900 kr
19393 2019-08-25 18:55:08 850 kr
19393 2019-08-25 18:55:08 700 kr
50062 2019-08-20 17:51:34 650 kr
52535 2019-08-19 22:06:42 600 kr
50062 2019-08-20 17:51:30 600 kr
52535 2019-08-19 22:06:42 550 kr
30165 2019-08-20 06:14:51 500 kr
52535 2019-08-19 22:06:42 450 kr
30165 2019-08-20 06:14:49 400 kr
52535 2019-08-19 22:06:42 350 kr
30165 2019-08-20 06:14:46 300 kr
52535 2019-08-19 22:06:42 250 kr
3046 2019-08-19 18:18:30 200 kr
50062 2019-08-19 09:43:46 175 kr
3046 2019-08-18 23:41:55 150 kr
36709 2019-08-18 20:09:22 125 kr
3046 2019-08-18 23:41:41 125 kr
36709 2019-08-18 20:09:22 100 kr
24788 2019-08-18 21:15:13 75 kr
36709 2019-08-18 20:09:22 50 kr