4 100 kr
Avslutas: 27 AUG 19:38
Utropspris:  15 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Jules Schyl
nr. 441024

Jules Schyl, olja på duk, signerad Schyl och daterad 48, 64 X 100cm

Kondition: Mindre repa på handen

Budhistorik (35 bud)
36989 2019-08-27 19:33:39 4 100 kr
4605 2019-08-27 19:32:12 4 000 kr
36989 2019-08-27 19:19:44 3 900 kr
4605 2019-08-27 19:05:13 3 800 kr
36989 2019-08-27 17:53:20 3 700 kr
4605 2019-08-27 19:05:10 3 700 kr
36989 2019-08-27 17:53:15 3 600 kr
45853 2019-08-27 17:27:05 3 500 kr
36989 2019-08-27 16:57:10 3 400 kr
45853 2019-08-27 16:50:21 3 300 kr
36989 2019-08-27 16:24:01 3 200 kr
20107 2019-08-24 23:56:53 3 100 kr
19000 2019-08-22 07:42:15 3 000 kr
19000 2019-08-22 07:42:15 2 400 kr
20107 2019-08-24 23:56:46 2 300 kr
19000 2019-08-22 07:42:15 2 200 kr
5379 2019-08-21 22:38:33 2 100 kr
5379 2019-08-21 22:38:33 2 000 kr
19000 2019-08-22 07:41:56 1 900 kr
5379 2019-08-21 22:37:44 1 800 kr
36989 2019-08-21 11:12:09 1 700 kr
40624 2019-08-21 07:22:12 1 600 kr
31281 2019-08-20 21:06:19 1 500 kr
43626 2019-08-20 22:59:57 1 500 kr
31281 2019-08-20 21:06:19 1 400 kr
43626 2019-08-20 22:59:43 1 300 kr
31281 2019-08-20 21:06:19 850 kr
36709 2019-08-20 19:38:43 800 kr
36709 2019-08-20 19:38:43 550 kr
42837 2019-08-20 20:56:34 500 kr
36709 2019-08-20 19:38:43 250 kr
42837 2019-08-20 20:56:16 200 kr
36709 2019-08-20 19:38:43 100 kr
40624 2019-08-20 19:40:43 75 kr
36709 2019-08-20 19:38:43 50 kr