4 000 kr
Avslutas: 11 SEP 20:03
Utropspris:  4 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Okänd
nr. 444081

Okänd konstnär 17-1800-tal od på pannå 73 X 55

Kondition: krackeleringar smärre färgbordfall

Budhistorik (37 bud)
39673 2019-09-11 08:21:50 4 000 kr
38964 2019-09-10 20:36:37 3 900 kr
38964 2019-09-10 20:36:37 3 800 kr
39673 2019-09-11 08:21:41 3 700 kr
38964 2019-09-10 20:36:37 3 600 kr
39673 2019-09-11 08:21:26 3 500 kr
38964 2019-09-10 20:36:37 3 300 kr
39673 2019-09-10 14:14:07 3 200 kr
52617 2019-09-09 19:50:13 3 100 kr
39673 2019-09-05 15:15:04 3 000 kr
21273 2019-09-05 20:22:15 2 900 kr
39673 2019-09-05 15:15:04 2 800 kr
37695 2019-09-05 16:15:15 2 700 kr
39673 2019-09-05 15:15:04 2 600 kr
25928 2019-09-05 08:31:34 2 500 kr
25928 2019-09-05 08:31:34 2 400 kr
39673 2019-09-05 14:06:33 2 300 kr
25928 2019-09-05 08:31:34 2 200 kr
38964 2019-09-04 21:42:13 2 100 kr
25928 2019-09-05 08:31:03 2 100 kr
38964 2019-09-04 21:42:13 800 kr
17312 2019-09-04 20:12:34 750 kr
17312 2019-09-04 20:12:34 650 kr
39876 2019-09-04 21:00:02 600 kr
17312 2019-09-04 20:12:34 550 kr
52308 2019-09-04 20:40:59 500 kr
17312 2019-09-04 20:12:34 450 kr
39957 2019-09-04 20:40:06 400 kr
17312 2019-09-04 20:12:34 350 kr
38801 2019-09-04 20:31:01 300 kr
17312 2019-09-04 20:12:34 250 kr
36709 2019-09-04 20:03:51 200 kr
36709 2019-09-04 20:03:51 150 kr
40624 2019-09-04 20:08:29 125 kr
36709 2019-09-04 20:03:51 100 kr
29897 2019-09-04 20:07:11 75 kr
36709 2019-09-04 20:03:51 50 kr