150 kr
Avslutas: 21 SEP 19:12
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Masker
nr. 445835

Masker 2 st, trä och horn, 1900-talets slut, H=70 och mindre

Kondition: Ytslitage

47605 2019-09-20 21:12:08 150 kr
52918 2019-09-20 19:06:25 125 kr
41501 2019-09-16 21:50:33 100 kr
15062 2019-09-14 20:43:08 75 kr
47051 2019-09-14 20:30:27 50 kr