1 000 kr
Avslutas: 21 SEP 19:44
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 445859

Olja på duk, oidentifierad konstnär, signerad, 70 X 57

Budhistorik (25 bud)
31591 2019-09-21 19:40:54 1 000 kr
50757 2019-09-21 17:27:37 950 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 900 kr
50757 2019-09-21 17:26:53 900 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 850 kr
50757 2019-09-21 17:26:36 800 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 750 kr
50757 2019-09-21 17:20:55 700 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 650 kr
50757 2019-09-21 17:19:37 600 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 550 kr
50757 2019-09-21 17:19:30 500 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 450 kr
50757 2019-09-21 17:18:36 400 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 350 kr
50757 2019-09-21 17:18:09 300 kr
32490 2019-09-21 16:45:42 250 kr
50757 2019-09-21 17:18:05 200 kr
32490 2019-09-21 16:44:04 175 kr
50757 2019-09-21 13:29:09 150 kr
31591 2019-09-18 02:45:50 125 kr
40624 2019-09-14 21:05:26 100 kr
36709 2019-09-14 19:44:40 75 kr
40624 2019-09-14 21:05:20 75 kr
36709 2019-09-14 19:44:40 50 kr