750 kr
Avslutas: 21 SEP 20:02
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Jordglob
nr. 445867

Jordglob, 1900-talets första hälft, H=60

Kondition: Mindre fläckar och repor

Budhistorik (20 bud)
98 2019-09-21 19:59:38 750 kr
20107 2019-09-21 19:14:56 700 kr
98 2019-09-21 18:23:23 650 kr
20107 2019-09-21 19:14:53 650 kr
98 2019-09-21 18:23:23 600 kr
21330 2019-09-16 08:48:02 550 kr
51446 2019-09-20 22:56:43 500 kr
21330 2019-09-16 08:48:02 450 kr
33945 2019-09-15 17:06:12 400 kr
24851 2019-09-15 07:54:11 350 kr
23801 2019-09-14 20:35:18 300 kr
24851 2019-09-15 07:54:08 300 kr
23801 2019-09-14 20:35:18 250 kr
10413 2019-09-15 07:10:13 200 kr
23801 2019-09-14 20:35:18 175 kr
13900 2019-09-14 22:12:05 150 kr
23801 2019-09-14 20:35:18 125 kr
15062 2019-09-14 20:35:37 100 kr
23801 2019-09-14 20:35:18 75 kr
36709 2019-09-14 20:27:27 50 kr