175 kr
Avslutas: 22 SEP 19:40
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Kassaskrin
nr. 445978

Kassaskrin, stål, 18/1900-tal, 20 X 15 X 9,5, en nyckel

Kondition: Ytslitage

36281 2019-09-22 17:04:05 175 kr
52545 2019-09-22 08:50:52 150 kr
36281 2019-09-21 23:20:14 125 kr
42263 2019-09-21 09:53:55 100 kr
36281 2019-09-21 23:20:02 100 kr
42263 2019-09-18 19:49:52 75 kr
46843 2019-09-19 21:57:24 75 kr
42263 2019-09-18 10:57:29 50 kr