350 kr
Avslutas: 23 SEP 20:12
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Picknick-set
nr. 446212

Picknick-set och campingbord och pallar, 1950-tal

Kondition: Bruksslitage

48642 2019-09-23 18:27:34 350 kr
16137 2019-09-23 18:22:49 300 kr
16137 2019-09-23 18:22:49 200 kr
47894 2019-09-22 12:51:37 175 kr
23100 2019-09-22 22:45:08 150 kr
47894 2019-09-22 12:51:37 125 kr
16137 2019-09-19 21:51:04 100 kr
47051 2019-09-16 20:53:05 75 kr
46285 2019-09-16 20:12:52 50 kr