600 kr
Avslutas: 23 SEP 20:58
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  50 kr
Herrarmbandsur
nr. 446238

Herrarmbandsur, Tissot Seastar, datum, stål och plexiglas, 1960-tal, D=3,5

Kondition: Bruksslitage, fungerar vid enklare test, Sikö garanterar ej funktionen

19827 2019-09-23 18:02:03 600 kr
32787 2019-09-23 19:08:03 550 kr
19827 2019-09-23 18:02:03 500 kr
11922 2019-09-23 17:59:29 450 kr
32787 2019-09-23 13:49:28 400 kr
11922 2019-09-23 17:59:26 400 kr
32787 2019-09-23 13:49:28 350 kr
49874 2019-09-17 22:34:52 300 kr
28690 2019-09-20 12:01:25 300 kr
49874 2019-09-17 22:34:52 175 kr
50916 2019-09-19 21:40:17 150 kr
49874 2019-09-17 22:34:52 125 kr
36709 2019-09-16 21:01:25 100 kr
36709 2019-09-16 21:01:25 50 kr