700 kr
Avslutas: 23 SEP 21:21
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Marinmålning
nr. 446257

Marinmålning, olja på duk, osignerad, 65 X 101

Budhistorik (18 bud)
33945 2019-09-23 21:18:11 700 kr
6913 2019-09-23 21:13:11 650 kr
33945 2019-09-23 21:17:48 650 kr
6913 2019-09-23 21:13:11 600 kr
33945 2019-09-23 21:17:04 550 kr
6913 2019-09-23 21:13:11 450 kr
357 2019-09-23 17:25:59 400 kr
52308 2019-09-23 04:28:00 350 kr
33077 2019-09-19 17:55:39 300 kr
37695 2019-09-17 21:23:04 250 kr
40872 2019-09-19 13:58:14 200 kr
37695 2019-09-17 21:23:04 175 kr
21330 2019-09-17 08:05:05 150 kr
36709 2019-09-16 21:20:50 125 kr
52308 2019-09-16 23:30:08 125 kr
36709 2019-09-16 21:20:50 100 kr
33945 2019-09-16 22:47:37 75 kr
36709 2019-09-16 21:20:50 50 kr