2 600 kr
Avslutas: 23 SEP 21:20
Utropspris:  6 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Charles Roka
nr. 446260

Charles Roka, olja på duk, 62 X 79, signerad

Budhistorik (39 bud)
35656 2019-09-23 20:26:21 2 600 kr
33422 2019-09-23 17:13:17 2 500 kr
35656 2019-09-23 20:11:54 2 500 kr
33422 2019-09-23 17:13:17 2 400 kr
35656 2019-09-23 20:11:38 2 300 kr
33422 2019-09-23 17:13:17 2 200 kr
35656 2019-09-22 20:51:44 2 100 kr
33422 2019-09-22 16:58:32 2 000 kr
35656 2019-09-21 20:42:10 1 900 kr
34 2019-09-19 20:38:37 1 800 kr
35656 2019-09-19 14:46:54 1 700 kr
45853 2019-09-18 19:24:48 1 600 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 1 500 kr
45853 2019-09-18 11:55:55 1 400 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 1 300 kr
45853 2019-09-18 11:55:49 1 200 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 1 100 kr
45853 2019-09-18 11:55:46 1 000 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 950 kr
45853 2019-09-18 11:55:42 900 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 850 kr
45853 2019-09-18 11:55:37 800 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 750 kr
45853 2019-09-18 11:55:31 700 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 650 kr
45853 2019-09-18 11:55:27 600 kr
23242 2019-09-17 14:56:24 550 kr
36709 2019-09-16 21:24:07 500 kr
36709 2019-09-16 21:24:07 400 kr
34 2019-09-17 12:16:02 350 kr
36709 2019-09-16 21:24:07 300 kr
52872 2019-09-17 09:03:23 250 kr
36709 2019-09-16 21:24:07 200 kr
52872 2019-09-17 09:03:18 175 kr
36709 2019-09-16 21:24:07 150 kr
52308 2019-09-17 03:21:44 125 kr
36709 2019-09-16 21:24:07 100 kr
52308 2019-09-16 23:29:29 75 kr
36709 2019-09-16 21:24:07 50 kr