450 kr
Avslutas: 23 SEP 21:24
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Landskapsmålning
nr. 446285

Landskapsmålning, olja på duk, signerad Nils T-G, 94x62

Kondition: Krackeleringar

48861 2019-09-18 13:12:04 450 kr
37695 2019-09-17 21:23:35 400 kr
37695 2019-09-17 21:23:35 350 kr
48861 2019-09-17 01:18:23 300 kr
48861 2019-09-17 01:18:23 150 kr
21330 2019-09-17 08:04:06 125 kr
48861 2019-09-17 01:18:23 100 kr
52308 2019-09-16 23:30:37 75 kr
36709 2019-09-16 21:24:48 50 kr