750 kr
Avslutas: 21 SEP 20:31
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Herrarmbandsur Certina DS-2
nr. 446315

Herrarmbandsur Certina DS-2 aut

Kondition: går igång, repor bruksslitage

31337 2019-09-21 20:28:46 750 kr
40812 2019-09-21 20:27:45 700 kr
31337 2019-09-21 20:22:29 650 kr
40812 2019-09-21 20:27:38 600 kr
31337 2019-09-21 20:22:29 550 kr
40812 2019-09-21 20:19:53 500 kr
31337 2019-09-21 20:22:14 500 kr
40812 2019-09-21 20:19:53 450 kr
608 2019-09-21 19:25:27 400 kr
608 2019-09-21 19:25:27 350 kr
23689 2019-09-15 08:47:18 300 kr
40812 2019-09-16 18:27:50 250 kr
23689 2019-09-15 08:47:18 200 kr
40812 2019-09-16 18:27:43 175 kr
23689 2019-09-15 08:47:18 100 kr
36709 2019-09-14 20:33:00 75 kr
36709 2019-09-14 20:32:57 50 kr