250 kr
Avslutas: 25 SEP 19:20
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Byst
nr. 446455

Byst "Robert Schumann" gips, 1900-tal, H=66

Kondition: Ytslitage, senare bemålning

50794 2019-09-24 22:26:37 250 kr
23801 2019-09-24 22:06:46 200 kr
50794 2019-09-23 15:11:35 175 kr
51393 2019-09-23 15:10:40 150 kr
50794 2019-09-22 23:47:15 125 kr
51393 2019-09-23 13:52:01 100 kr
50794 2019-09-22 23:47:15 75 kr
50683 2019-09-20 11:01:51 50 kr