2 200 kr
Avslutas: 25 SEP 21:10
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  50 kr
Urmakarverktyg
nr. 446590

Urmakarverktyg, 1900-talets första hälft

Kondition: Bruksslitage, ej testade

Budhistorik (38 bud)
47397 2019-09-25 21:05:24 2 200 kr
4601 2019-09-25 21:07:19 2 200 kr
47397 2019-09-25 21:05:15 2 100 kr
4601 2019-09-25 18:58:10 2 000 kr
47397 2019-09-25 15:02:31 1 900 kr
53328 2019-09-25 14:24:57 1 800 kr
47397 2019-09-25 15:00:19 1 800 kr
53328 2019-09-25 14:24:46 1 700 kr
47397 2019-09-24 22:05:02 1 600 kr
53328 2019-09-25 14:24:44 1 600 kr
47397 2019-09-22 10:17:15 1 500 kr
53408 2019-09-24 20:38:21 1 500 kr
47397 2019-09-22 10:17:15 1 200 kr
53408 2019-09-24 20:38:14 1 100 kr
47397 2019-09-22 10:17:15 1 000 kr
321 2019-09-24 19:45:34 950 kr
47397 2019-09-22 08:21:03 900 kr
10665 2019-09-20 00:35:53 850 kr
18003 2019-09-20 17:21:30 800 kr
10665 2019-09-20 00:35:53 750 kr
28551 2019-09-18 23:18:21 700 kr
13459 2019-09-19 06:44:57 650 kr
28551 2019-09-18 23:18:21 600 kr
13459 2019-09-19 06:44:44 550 kr
28551 2019-09-18 23:18:21 500 kr
13459 2019-09-19 06:43:38 450 kr
28551 2019-09-18 23:18:21 400 kr
13459 2019-09-19 06:43:34 350 kr
28551 2019-09-18 23:18:21 300 kr
13459 2019-09-19 06:43:28 250 kr
28551 2019-09-18 23:18:21 200 kr
37695 2019-09-18 21:09:42 175 kr
13342 2019-09-18 21:09:30 150 kr
36709 2019-09-18 21:08:47 125 kr
13342 2019-09-18 21:09:26 125 kr
36709 2019-09-18 21:08:47 100 kr
13342 2019-09-18 21:09:22 75 kr
36709 2019-09-18 21:08:47 50 kr