350 kr
Avslutas: 21 SEP 19:56
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  100 kr
Kryddhylla
nr. 446693

Kryddhylla, längd 40 cm, höjd 30 cm.

Kondition: Lagning, samt krackelering finnes.

39897 2019-09-21 19:53:16 350 kr
49048 2019-09-21 18:36:17 300 kr
12308 2019-09-21 19:20:28 300 kr
49048 2019-09-21 18:36:17 250 kr
12308 2019-09-21 19:20:02 200 kr
49048 2019-09-19 19:43:07 175 kr
32511 2019-09-21 17:24:41 150 kr
49048 2019-09-19 19:43:07 125 kr
53287 2019-09-18 16:16:41 100 kr
25896 2019-09-17 10:28:10 75 kr
51076 2019-09-15 20:42:07 50 kr