150 kr
Avslutas: 27 SEP 20:35
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Anders Zorn
nr. 447637

Anders Zorn, efter, litografi, Bengtssons lito, 20 x 29, signerad i trycket

Kondition: Fläckar

39957 2019-09-26 23:02:49 150 kr
43626 2019-09-22 19:49:13 125 kr
39957 2019-09-26 23:02:41 125 kr
43626 2019-09-22 19:49:13 100 kr
36709 2019-09-20 20:41:22 75 kr
40624 2019-09-21 23:52:09 75 kr
36709 2019-09-20 20:41:22 50 kr