1 400 kr
Avslutas: 09 OKT 20:26
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Schäslong
nr. 449740

Schäslong, 1800-tal, L=170, senare klädsel

Kondition: Bruksslitage, mindre avslag

Budhistorik (25 bud)
31206 2019-10-09 13:48:38 1 400 kr
52269 2019-10-09 11:32:10 1 300 kr
21330 2019-10-06 12:16:25 1 200 kr
20711 2019-10-09 02:23:31 1 100 kr
21330 2019-10-06 12:16:25 1 000 kr
35872 2019-10-07 19:50:08 950 kr
21330 2019-10-06 12:16:25 900 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 850 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 800 kr
53590 2019-10-04 21:57:04 750 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 600 kr
53590 2019-10-04 21:56:38 550 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 500 kr
53590 2019-10-04 21:56:32 450 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 400 kr
53590 2019-10-04 21:56:28 350 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 300 kr
53590 2019-10-04 21:56:21 250 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 200 kr
53590 2019-10-04 21:56:16 175 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 150 kr
20711 2019-10-04 20:27:11 125 kr
31206 2019-10-03 07:59:05 100 kr
36709 2019-10-03 00:08:05 75 kr
36709 2019-10-03 00:08:05 50 kr