100 kr
Avslutas: 24 OKT 21:29
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Porträtt
nr. 452602

Porträtt, olja på duk, 1900-talets början, osignerad, 33 X 38

Kondition: Skador på ramen

52048 2019-10-24 21:26:12 100 kr
45698 2019-10-24 19:34:31 75 kr
38576 2019-10-23 09:54:46 50 kr