450 kr
Avslutas: 25 OKT 19:06
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
Porträtt
nr. 452605

Porträtt, olja på duk, 1900-talets början, signerad WALSETH, 38 X 30

Kondition: skador på ramen

53137 2019-10-25 19:03:56 450 kr
36434 2019-10-25 19:01:52 400 kr
39673 2019-10-25 15:12:15 350 kr
46843 2019-10-25 11:28:17 300 kr
49018 2019-10-22 21:48:42 250 kr
48641 2019-10-21 13:00:37 200 kr
51875 2019-10-20 00:13:25 175 kr
37695 2019-10-18 22:59:10 150 kr
51875 2019-10-20 00:13:13 150 kr
37695 2019-10-18 22:59:10 125 kr
45128 2019-10-18 21:15:58 100 kr
45128 2019-10-18 21:15:58 50 kr