2 400 kr
Avslutas: 25 OKT 19:04
Utropspris:  1 500 kr
visningslokaler:  100 kr
Julius Kummer
nr. 452609

Julius Kummer, landskapsmålning, signerad J Kummer, daterad 1852, olja på duk, 42 X 58

Kondition: Färgbortfall, krackeleringar, skador på ramen

Budhistorik (29 bud)
357 2019-10-25 18:40:52 2 400 kr
31206 2019-10-23 20:07:25 2 300 kr
357 2019-10-25 18:40:43 2 200 kr
31206 2019-10-23 20:07:25 2 100 kr
357 2019-10-25 18:40:29 2 000 kr
31206 2019-10-23 20:07:25 1 900 kr
357 2019-10-22 12:58:17 1 800 kr
31206 2019-10-21 21:27:20 1 700 kr
357 2019-10-22 12:58:10 1 700 kr
31206 2019-10-21 21:27:20 1 600 kr
357 2019-10-22 12:58:05 1 500 kr
31206 2019-10-21 21:27:20 950 kr
42065 2019-10-22 05:25:08 900 kr
31206 2019-10-21 21:27:20 850 kr
42065 2019-10-22 05:25:01 800 kr
31206 2019-10-21 21:25:09 750 kr
44471 2019-10-21 21:14:54 700 kr
44471 2019-10-21 21:14:54 600 kr
31206 2019-10-21 21:23:01 550 kr
44471 2019-10-21 21:14:54 300 kr
17418 2019-10-19 03:58:47 250 kr
52308 2019-10-19 00:44:22 200 kr
45128 2019-10-18 21:16:29 175 kr
52308 2019-10-19 00:44:14 175 kr
45128 2019-10-18 21:16:29 150 kr
52308 2019-10-19 00:44:11 125 kr
45128 2019-10-18 21:16:29 100 kr
52308 2019-10-19 00:44:07 75 kr
45128 2019-10-18 21:16:29 50 kr