400 kr
Avslutas: 12 NOV 19:10
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Fiol
nr. 455930

Fiol med stråke, 1800-tal, L=60

Kondition: Bruksslitage

36281 2019-11-05 19:50:18 400 kr
34704 2019-11-05 23:09:39 350 kr
36281 2019-11-05 19:50:18 100 kr
33945 2019-11-05 20:26:00 75 kr
36281 2019-11-05 19:50:18 50 kr