700 kr
Avslutas: 16 NOV 19:56
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Filmkameror
nr. 456726

Filmkameror, 1950/60-tal, bla Jelko , Paillard och Admira

Kondition: Bruksslitage, ej testade

51779 2019-11-16 13:01:37 700 kr
29897 2019-11-16 10:12:33 650 kr
51779 2019-11-14 08:01:39 600 kr
51779 2019-11-14 08:01:39 450 kr
41810 2019-11-12 14:53:50 400 kr
41810 2019-11-12 14:53:50 250 kr
51779 2019-11-11 10:55:49 200 kr
16137 2019-11-10 21:45:07 175 kr
51021 2019-11-10 21:14:52 150 kr
53595 2019-11-10 19:03:16 125 kr
466 2019-11-10 07:42:49 100 kr
976 2019-11-09 22:37:40 75 kr
29897 2019-11-09 19:59:59 50 kr