175 kr
Avslutas: 22 NOV 19:12
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Broscher
nr. 457835

Broscher, halsband manschettknappar, delvis silver

Kondition: Bruksslitage, skador, delar saknas

31306 2019-11-22 18:57:08 175 kr
8579 2019-11-18 17:48:37 150 kr
46232 2019-11-17 12:35:18 125 kr
31089 2019-11-15 19:44:47 100 kr
46232 2019-11-17 12:35:12 100 kr
31089 2019-11-15 19:44:47 75 kr
51021 2019-11-15 19:14:35 50 kr