1 500 kr
Avslutas: 03 DEC 20:08
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Wiwen Nilsson
nr. 459872

Wiwen Nilsson, coasters, ett par, silver, daterade 1947, V=124 B=8,5

Kondition: Mindre bruksslitage

Budhistorik (16 bud)
9809 2019-12-03 19:48:02 1 500 kr
5248 2019-12-03 19:14:37 1 400 kr
5248 2019-12-03 19:14:37 1 300 kr
9809 2019-11-28 06:22:12 1 200 kr
9809 2019-11-28 06:22:12 1 000 kr
1122 2019-11-27 18:50:00 950 kr
1122 2019-11-27 18:50:00 900 kr
6653 2019-11-26 21:57:04 850 kr
6653 2019-11-26 21:57:04 700 kr
33184 2019-11-26 21:45:08 650 kr
33184 2019-11-26 21:45:08 550 kr
9809 2019-11-26 21:44:30 500 kr
9809 2019-11-26 21:44:30 400 kr
33184 2019-11-26 21:44:55 350 kr
9809 2019-11-26 21:44:30 75 kr
31281 2019-11-26 20:12:31 50 kr