650 kr
Avslutas: 16 DEC 19:45
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  100 kr
JR Linderot
nr. 462193

JR Linderot, olja på pannå och duk, 2 st, 58 x 83 o mindre, en signerad

Budhistorik (16 bud)
49073 2019-12-15 20:18:29 650 kr
13978 2019-12-14 11:28:45 600 kr
37695 2019-12-10 23:06:57 550 kr
13978 2019-12-14 11:28:41 500 kr
37695 2019-12-10 23:06:57 450 kr
49073 2019-12-12 17:35:10 400 kr
37695 2019-12-10 23:06:57 350 kr
36363 2019-12-11 18:25:49 300 kr
37695 2019-12-10 23:06:57 250 kr
36363 2019-12-11 18:25:39 200 kr
37695 2019-12-10 23:06:57 175 kr
7111 2019-12-10 20:13:23 150 kr
47849 2019-12-10 20:09:00 125 kr
7111 2019-12-09 21:53:55 100 kr
6653 2019-12-09 21:39:20 75 kr
15386 2019-12-09 21:34:13 50 kr