450 kr
Avslutas: 19 DEC 19:02
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Trumma
nr. 462820

Trumma, märkt B Steiner Stockholm, 1900-talets första hälft, senare bemålning och rep

Kondition: Bruksslitage

46855 2019-12-18 18:46:20 450 kr
31281 2019-12-18 16:40:35 400 kr
46855 2019-12-15 11:55:28 350 kr
40960 2019-12-17 21:44:54 350 kr
46855 2019-12-15 11:55:28 300 kr
39284 2019-12-13 23:00:56 250 kr
39284 2019-12-13 23:00:20 150 kr
40960 2019-12-13 21:06:06 125 kr
23100 2019-12-12 23:10:11 100 kr
31281 2019-12-12 19:46:49 75 kr
44484 2019-12-12 19:09:13 50 kr