1 700 kr
Avslutas: 19 DEC 19:29
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  50 kr
Kornett
nr. 462869

Kornett och Ventilbasun, mässing, L=84 och mindre

Kondition: Bruksslitage, delar saknas, bucklor

Budhistorik (22 bud)
46855 2019-12-19 19:26:38 1 700 kr
8659 2019-12-19 19:24:23 1 600 kr
46855 2019-12-19 19:22:01 1 500 kr
8659 2019-12-19 19:24:13 1 400 kr
46855 2019-12-19 19:22:01 1 300 kr
8659 2019-12-19 19:18:26 1 200 kr
46855 2019-12-19 18:28:38 1 100 kr
8659 2019-12-19 19:18:18 1 100 kr
46855 2019-12-19 18:28:38 850 kr
8659 2019-12-19 19:14:43 800 kr
46855 2019-12-19 18:28:38 600 kr
8659 2019-12-16 23:12:26 550 kr
32787 2019-12-15 17:04:45 500 kr
32787 2019-12-13 06:38:58 400 kr
27364 2019-12-15 09:09:22 350 kr
32787 2019-12-13 06:38:58 300 kr
33945 2019-12-12 22:22:51 250 kr
33945 2019-12-12 22:22:51 150 kr
53972 2019-12-13 00:40:39 125 kr
33945 2019-12-12 22:22:51 100 kr
15643 2019-12-12 20:19:02 75 kr
53104 2019-12-12 19:58:57 50 kr