5 200 kr
Avslutas: 20 DEC 20:00
Utropspris:  3 000 kr
visningslokaler:  200 kr
Trädgårdsskulptur
nr. 463133

Trädgårdsskulptur, brons, 1900-talets andra hälft, L=131

Kondition: ena armen mer bucklor och bristning, anfrätt

Budhistorik (38 bud)
9809 2019-12-19 11:28:04 5 200 kr
39876 2019-12-20 19:08:18 5 000 kr
9809 2019-12-19 11:27:09 4 900 kr
33054 2019-12-18 12:04:28 4 800 kr
33054 2019-12-18 12:04:28 4 300 kr
37695 2019-12-16 10:48:43 4 200 kr
38964 2019-12-16 08:29:36 4 100 kr
37695 2019-12-14 15:30:14 4 000 kr
38964 2019-12-16 08:29:25 4 000 kr
37695 2019-12-14 15:30:14 3 600 kr
10311 2019-12-14 10:13:37 3 500 kr
9809 2019-12-14 08:42:06 3 400 kr
10311 2019-12-14 10:13:34 3 400 kr
9809 2019-12-14 08:42:06 3 300 kr
10311 2019-12-14 10:13:26 3 200 kr
9809 2019-12-14 08:42:06 2 800 kr
37695 2019-12-13 21:58:04 2 700 kr
9809 2019-12-14 08:41:56 2 700 kr
37695 2019-12-13 21:58:04 1 600 kr
21273 2019-12-13 22:44:10 1 500 kr
37695 2019-12-13 21:58:04 1 400 kr
21273 2019-12-13 22:44:07 1 300 kr
37695 2019-12-13 21:58:04 1 200 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 1 100 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 550 kr
23801 2019-12-13 21:03:53 500 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 450 kr
28551 2019-12-13 20:42:02 400 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 350 kr
28551 2019-12-13 20:41:59 300 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 250 kr
28551 2019-12-13 20:41:55 200 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 175 kr
28551 2019-12-13 20:41:52 150 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 125 kr
28551 2019-12-13 20:41:49 100 kr
9809 2019-12-13 20:30:07 75 kr
37695 2019-12-13 20:26:32 50 kr