1 600 kr
Avslutas: 21 DEC 19:20
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  150 kr
Litografiskt-tryck
nr. 463302

Litografiskt-tryck 1900-talets första hälft, 118 X 50

Budhistorik (35 bud)
26105 2019-12-21 19:17:41 1 600 kr
38832 2019-12-21 19:15:21 1 500 kr
53573 2019-12-21 19:15:28 1 500 kr
38832 2019-12-21 19:15:21 1 400 kr
551 2019-12-21 19:14:49 1 300 kr
38832 2019-12-21 19:11:49 1 200 kr
551 2019-12-21 19:13:30 1 200 kr
38832 2019-12-21 19:11:49 1 100 kr
53573 2019-12-21 19:11:01 1 000 kr
38832 2019-12-21 19:11:33 1 000 kr
53573 2019-12-21 19:11:01 950 kr
38832 2019-12-21 19:09:10 900 kr
551 2019-12-21 19:10:49 900 kr
38832 2019-12-21 19:09:10 850 kr
551 2019-12-21 19:05:22 800 kr
53573 2019-12-21 19:04:14 750 kr
551 2019-12-21 19:04:58 750 kr
53573 2019-12-21 18:39:54 700 kr
551 2019-12-21 19:00:11 700 kr
53573 2019-12-21 18:39:54 650 kr
551 2019-12-21 18:59:56 600 kr
53573 2019-12-21 18:39:54 550 kr
551 2019-12-21 18:59:46 500 kr
53573 2019-12-21 18:39:54 450 kr
551 2019-12-21 18:59:42 400 kr
53573 2019-12-21 18:17:13 350 kr
5475 2019-12-21 17:09:36 300 kr
5475 2019-12-21 17:09:36 250 kr
47051 2019-12-21 10:46:58 200 kr
13106 2019-12-20 23:14:27 175 kr
28551 2019-12-17 13:20:55 150 kr
53972 2019-12-16 00:59:47 125 kr
52308 2019-12-14 23:39:23 100 kr
15386 2019-12-14 22:37:34 75 kr
47051 2019-12-14 21:14:35 50 kr