450 kr
Avslutas: 21 DEC 19:14
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Olja
nr. 463304

Olja på duk, uppklistrad på skiva, 1800-tal, osignerad 27 X 67

Kondition: Möjligen nerskuren, färgbortfall, krackeleringar, retuscher

32028 2019-12-15 20:24:24 450 kr
37695 2019-12-16 20:58:13 400 kr
32028 2019-12-15 20:24:24 350 kr
37695 2019-12-16 20:58:07 300 kr
32028 2019-12-15 20:24:24 250 kr
37695 2019-12-16 20:57:57 200 kr
32028 2019-12-15 20:24:24 175 kr
38964 2019-12-16 08:28:47 150 kr
32028 2019-12-15 20:24:12 125 kr
35872 2019-12-15 16:57:48 100 kr
49073 2019-12-14 22:38:22 75 kr
37695 2019-12-14 20:19:27 50 kr