125 kr
Avslutas: 25 JAN 19:04
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Ishinkar
nr. 467821

Ishinkar, kaffekannor mm, bla Skultuna, 1900-tal, H=31 och mindre

Kondition: Bruksslitage

49612 2020-01-25 16:51:35 125 kr
39577 2020-01-25 17:00:20 100 kr
49612 2020-01-19 20:45:01 75 kr
47051 2020-01-18 19:32:13 50 kr