700 kr
Avslutas: 26 JAN 19:10
Utropspris:  2 000 kr
visningslokaler:  400 kr
Stolar
nr. 467973

Stolar, 8 st, 1930/40-tal, björk och konstskinn

Kondition: Bruksslitage, märken och repor, mindre avslag och skador på klädsel

46447 2020-01-24 15:30:35 700 kr
54815 2020-01-25 17:47:41 650 kr
46447 2020-01-24 15:30:35 600 kr
54926 2020-01-25 11:41:54 550 kr
46447 2020-01-24 15:30:35 450 kr
54926 2020-01-25 11:41:47 400 kr
46447 2020-01-24 15:30:35 100 kr
19633 2020-01-22 20:12:28 75 kr
24837 2020-01-22 09:40:26 50 kr