700 kr
Avslutas: 25 JAN 20:08
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  50 kr
Dalahäst
nr. 468019

Dalahäst, 1900-talets första hälft, längd 17 cm.

Kondition: Slitage.

Budhistorik (16 bud)
55353 2020-01-25 20:05:26 700 kr
98 2020-01-25 17:34:37 650 kr
55353 2020-01-24 21:26:06 600 kr
55353 2020-01-24 21:26:06 550 kr
5276 2020-01-24 20:56:29 500 kr
5276 2020-01-24 20:56:29 400 kr
41501 2020-01-21 18:34:13 350 kr
41501 2020-01-21 18:34:13 300 kr
32539 2020-01-21 16:37:55 250 kr
41501 2020-01-21 18:34:00 200 kr
32539 2020-01-21 16:37:55 175 kr
4864 2020-01-21 14:37:51 150 kr
4864 2020-01-19 07:02:34 125 kr
48641 2020-01-18 23:52:45 100 kr
8293 2020-01-18 23:02:51 75 kr
47051 2020-01-18 20:30:03 50 kr