800 kr
Avslutas: 26 JAN 19:38
Utropspris:  300 kr
visningslokaler:  50 kr
Väggpendyl
nr. 468028

Väggpendyl, 1900-talets första hälft, L=100

Kondition: Bruksslitage, ornament saknas

Budhistorik (19 bud)
35765 2020-01-26 19:35:05 800 kr
39876 2020-01-26 19:00:00 750 kr
20711 2020-01-26 18:50:18 700 kr
48591 2020-01-26 16:41:08 650 kr
39876 2020-01-26 18:00:59 650 kr
48591 2020-01-26 16:41:08 600 kr
39876 2020-01-26 15:46:58 550 kr
39876 2020-01-26 15:46:58 450 kr
28690 2020-01-22 22:36:14 400 kr
28690 2020-01-22 22:36:14 350 kr
14167 2020-01-24 18:56:58 300 kr
28690 2020-01-22 22:36:14 250 kr
14167 2020-01-24 18:56:55 200 kr
28690 2020-01-22 22:36:14 175 kr
14167 2020-01-22 04:42:00 150 kr
53328 2020-01-20 23:49:15 125 kr
14167 2020-01-20 05:14:18 100 kr
40624 2020-01-19 20:53:53 75 kr
14167 2020-01-19 20:04:24 50 kr