350 kr
Avslutas: 28 JAN 19:20
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  100 kr
Urban Ström
nr. 468240

Urban Ström, väggrelief, tenn och trä, L=85

Kondition: Ytslitage, bucklor

52917 2020-01-28 19:15:34 350 kr
37802 2020-01-28 19:16:09 300 kr
52917 2020-01-28 19:15:34 250 kr
33664 2020-01-27 22:12:35 200 kr
20081 2020-01-28 18:24:02 200 kr
33664 2020-01-27 22:12:35 125 kr
33184 2020-01-27 20:06:36 100 kr
33664 2020-01-27 10:01:55 75 kr
49250 2020-01-22 12:55:33 50 kr